09 czerwca 2017 00:58 | Aktualności

Paintball III c

Dnia 07. 06. 2017 r. uczniowie klasy 3c wzięli udział w grze terenowej paintball. Podczas rozgrywek można było nauczyć się opanowania, myślenia w sytuacjach nagłych, planowania taktyki, strategii, popracować nad refleksem, sprawnością, zbudować więzi, zaufanie i zintegrować się. Jednym słowem popracować nad tym wszystkim, co przyda się w życiu osobistym i szkolnym.
O godz. 8.33 uczniowie wraz z wychowawcą p. Mariolą Myślińska wsiedli do tramwaju i wyruszyli zdobywać elbląskie pole boju!
Gra odbyła się na specjalnie przygotowanym terenie, na którym ustawiono ściany z desek ze specjalnymi otworami strzelniczymi. Młodzież podzielona na dwie grupy rywalizowała  w grach, które prowadził instruktor gry paintball.
Po emocjonujących rywalizacjach uczniowie posilili się babeczkami upieczonymi przez wychowawcę. Jedna z uczennic, Marta, obchodziła urodziny, klasa odśpiewała jej „100 lat”.
Wszyscy świetnie się  bawili.

Mariola Myślińska

M.D.